Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality > Jedno novoroční překvapení

Jedno novoroční překvapeníMěstský ústav sociálních služeb Klášterec nad Ohří opět obhájil 5 hvězd ve Značce kvality ????
Počátkem roku 2022 jsme naši organizaci přihlásili do opětovné obhajoby certifikace „Značky kvality v sociálních službách v kategorii Domov pro seniory“, kterou uděluje Asociace poskytovatelů sociálních služeb České republiky. Certifikace vychází z modelu hodnocení sociálních služeb v Rakousku, Velké Británii a ve Švýcarsku. Poslední certifikaci jsme získali v roce 2017 a protože se i Značka kvality neustále vyvíjí byla také zpřísněna jednotlivá kritéria. ☑️
Abychom se mohli certifikace zúčastnit, museli jsme projít poměrně náročným několikaměsíčním procesem ověřování jednotlivých kritérií u klientů, rodinných příslušníků, zaměstnanců a šetřením na místě.
Na základě stanovených kritérií jsme získali nejvyšší ocenění Značky kvality – pět hvězdiček ⭐⭐⭐⭐⭐
Poděkování za získání vysokého ocenění za kvalitu v sociálních službách patří všem zaměstnancům organizace, protože každý pracovník má zásluhu na získání prestižního ocenění. Děkujeme Vám všem, vážené kolegyně a vážení kolegové. ????
Nyní samozřejmě "neusneme na vavřínech", ale budeme dále tvrdě pracovat na kvalitě jednotlivých služeb, rozvíjet je, abychom je našim klientům mohli poskytovat v nejvyšší možné kvalitě.????