Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality > Ježíšek pro klienty Domova

Ježíšek pro klienty DomovaRok se s rokem opět sešel a my máme před sebou opět blížící se vánoční čas. Chodí k nám časté dotazy, zda i letos můžete našim klientům splnit nějaká přání a protože je o tuto možnost nechceme ochudit, rozhodli jsme se, pro stejnou formu plnění přání tak, jako loni. ????
Za klienty tedy vyslovujeme jedno velké hromadné přání, které najedete níže na Seznamu vánočních přání.????????
Tato forma splněných přání se nám osvědčila, jelikož všichni klienti byli obdarováni a nikdo nepřišel zkrátka ???? Na tomto seznamu se najde vše potřebné, co udělá našim klientům ohromnou radost a každý si pod stromečkem najde to své.????
Pokud budete chtít splnit jakékoliv přání, které je uvedeno na tomto seznamu, můžete pořídit jakékoliv množství od jakéhokoliv druhu a přinést na naši recepci v době od 8.00 do 18.00hodin nebo zaslat na adresu Domova a zároveň můžete připojit i své osobní přání či pozdrav.???? Budeme rádi i za uvedení Vašeho jména, abychom Vám mohli veřejně poděkovat.
Uzávěrka příjmu dárečků je stanovena na 17. 12. 2022, tak abychom stihli vše připravit a individuálně rozdělit dle potřeb klientů do jednotlivých balíčků.????
S Vaší pomocí opět vytvoříme našim klientům krásné Vánoce, děkujeme Vám! ♥????